Svátek má -                         Aktualizace -

Home
Freeware
Projekty
Informace
Problémy


eMerite
Problémy při stahováníNa základě různých dotazů ohledně stahování jsme dospěli k názoru vytvořit tuto pomocnou stránku. Nechceme nikoho urazit, ale některé informace na této stránce mohou v některých situacích objasnit mnoho.
Je pravdou, že mnoho uživatelů se připojuje modemem, tzn., že né vždy se podaří softwarový produkt stáhnout bez problémů. Stahování je jedna z možností, jak se dostat v dnešní době k programům, které nabízí internet. Je s tím spojeno ale i dostatek problémů, které při tom vznikají.
Veškeré programy, které naleznete na našem webu jsme odzkoušeli, otestovali. To ale neznamená, že budou fungovat i na vašem PC spolehlivě. Proto se zříkáme jakékoli odpovědnosti za veškeré potíže či poškození, nebo ztrátu cenných dat. Před instalací raději zálohujte své data !
Na našich stránkách jsou všechny programy, či utility zabalené buď to v *.zip archívu, nebo *.rar archívu. Ale také jsou v *.exe formátu. Při stahování ale dochází v některých případech k problémům a to:
- Po stažení se většinou rozhodne uživatel k instalaci daného program, ale nelze ho rozbalit (dekomprimovat). V takovém případě doporučujeme takovýto program znovu stáhnout. Je fakt, že je to nepříjemné, zvláště pak u modemistů, jenže technika je jednou technika, a pokud se nezmění přenosy a hlavně spolehlivost přenosů, budou se vyskytovat tyto chyby. Pokud se ale bude tato chyba opakovat, žádáme vás, napište nám o tom na níže uvedený e-mail.
- Po stažení a při rozbalení zjistí uživatel, že stáhl jiný program, než původně označil (odkaz na program je sice funkční, ale stažený program se neshoduje s názvem uvedeným na stránkách). I takový případ se může vyskytnout, za to se předem omlouváme. Naše stránky jsou sice kontrolovány, ale předejít tomu na 100% nelze, celý projekt je tvořen našim administrátorem v jeho voleném čase, tudíž nemůže zabezpečit bezchybnost. I v tomto případě vás žádáme, napište nám o tom na níže uvedený e-mail.
- Při clicknutí na odkaz nelze stáhnout program, objeví se hláška, že se stahuje (objeví se plovoucí nabídka, kam uložit stažený program), ale k vlastnímu stažení nedojde, nebo těsně před koncem stahování zamrzne. Tak tento problém nemůžeme ovlivnit, je to chyba na vaší straně, nebo podobně. K předejití doporučujeme použít některý ze stahovacích programů, který může tento problém v podstatné míře zmírnit, či odbourat úplně. Dokáží totiž například navázat na ztracené stahování, či přerušené a podobně.
- Také nesmíme opomenout občasné výpadky webuzdarma, které mohou mít vliv na kvalitu stahovaných archívů.

Své dotazy pište na e-mail:   issue@quick.cz