Svátek má -                         Aktualizace -

Home
Freeware
Projekty
Informace
Problémy


eMerite
Výměna ikonek


Naše stránky jsou v poslední době často navštěvovány, denní počet se přehoupl pomalu přes stovku. A tak, jako ostatní weby, i my podporujeme vzájemnou výměnu, tzn., že pokud umístíte naší ikonku na vašich stránkách, my umístíme tu vaši na našich stránkách. Ale pozor. Za předpokladu, že dodržíte určité pravidla tohoto systému. Setkali jsme se totiž s jedinci, kteří, aniž by se obtěžovali nás informovat, změnili obsah (vzhled) svych stránek, ale už třeba zapoměli opětovně vložit náš html kod ikonky a tak jsme přicházeli o tuto výměnu, byli jsme tzv. podvedeni. Proto jsme přikročili k určitým specifikacím, které snad předejdou takovým vychytrálkům...Takže, pokud budete mít zájem umístit vaší ikonku na naše stránky (viz spodní část úvodní stránky home.html), musíte vy umístit tu naši ikonku na vaše stránky.

Co je vlastně třeba:


- zkopírovat html kod naší kterékoliv ikonky a umístit jej do vašeho zdrojového kodu stránky tak, aby byla na viditelném místě vašich stránek, nejlépe úvodní jako se stane u nás. Umísťování ikonky do sekcí "odkazy" a podobně není pro nás tak lukrativní, mnoho uživatelů internetu se málokdy dostane až tam, ve většině případů si prohlédne několik stránek a pokud jej nezaujmou, odchází jinam.

- zaslat nám e-mailem html kod vaší ikonky a napsat plnou adresu vašeho webu.

Po kontrole umístění naší ikonky a za předpokladu, že tento postup dodržíte, do dvou, nejpozději do tří dnů od doručení vašeho html kodu se objeví vaše ikonka u nás.

- vyhrazujeme si právo na souhlas o umístění naší ikonky na Vašich stránkách. Je možná výjimka v umístění, o které rozhoduje náš administrátor !!!

Ale pozor !
Po zkušenostech z minula si sami náhodně kontrolujeme umístění a vůbec výskyt naší ikonky. Pokud rušíte stránky, nebo měníte vzhled a nechcete nadále podporovat tyto stránky umístěním naší ikonky u vás, laskavě nám o tom dopředu napište. Pokud se tedy stane, že při kontrole nenalezneme naší ikonku, nebo, porušíte-li dohodu (nejprve umístíte na úvodní a potom jej přesunete jinam, do ztracena) s okamžitou platností mažeme tu vaši.

Zde je HTML kod 1:  

<a href="http://software.czechian.net" target="_top">
<img src="http://software.czechian.net/reklama/ikona.gif" alt="Neváhejte a klikněte..." border="0" width="88" height="31"></a>

Zde je HTML kod 2:  

<a href="http://software.czechian.net" target="_top">
<img src="http://software.czechian.net/reklama/ikona freew.gif" alt="Neváhejte a klikněte..." border="0" width="88" height="31"></a>

Své nabídky pište na e-mail:   vymiko@quick.cz